Blogger / Blogspot Adsense Reklamları Zoom Eklentisi

6/08/2016
Blogger / Blogspot Adsense Reklamları Zoom Eklentisi

Google Adsense için Google Destek sayfalarında bulunan zoom (yaklaştırma) eklentisi ile blogunuzda bulunan Adsense reklamlarında bulunan resimleri zoom etkisiyle kullanabileceğiniz harika bir blog ipucu keşfedildi.

Google Destek sayfalarında karşılaştığımız resim (animasyonlu gif) aşağıdaki resimde olduğu gibi bir zoom (yakınlaştırma) etkisi var.
Blogger Resimli Mesajlar İçin Zoom Eklentisi
Eğer blogunuzda zoom görüntüsünü denemek istiyorsanız, lütfen aşağıdaki adımları uygulayın. 1. Aşağıdaki CSS kodlarını eklemek için blogunuzun kumanda panelinden Şablon > HTML'i Düzenle > CTRL+F yardımıyla </head> kodunu bulun ve aşağıdaki CSS kodlarını </head> kodunun bir satır üzerine ekleyin.
<b:if cond='data:blog.pageType == &quot;item&quot;'>
<style>
/*<![CDATA[*/
.separator img {width: 100%;height: auto;}
.new {width: 100%!important;}
.separator {width: 50%;position: relative;transition: all 100ms ease-in-out;cursor: pointer;}
.separator:before {content: "\f00e";font-family: FontAwesome;position: absolute;bottom: 5px;right: 0;font-size: 2em;background: rgba(255, 255, 255, .7);padding: 10px;color: #555;}
.separator.new:before {content: "\f010";font-family: FontAwesome;position: absolute;bottom: 5px;right: 0;font-size: 2em;background: rgba(255, 255, 255, .7);padding: 10px;color: #555;}
/*]]>*/
</style>
</b:if>
Daha küçük bir küçük resim istiyorsanız aşağıdakilere css genişliğini (width) en aza indirmelisiniz:
.separator {cursor: pointer;position: relative;width: 50%;transition: all 100ms ease-in-out;}
2. Aşağıdaki javascript kodunu </body> kodunun bir satır üzerine ekleyin ve şablonu kaydedin lütfen.
<script src='https://googledrive.com/host/0BwDz8flINeefaDJFUnVTY21jTWs' tipi='text/javascript'></script>

Kategori İçerikleriBlogger
Disqus
Yorum Ekle

3 yorum

Nerede olursanız olun dünyanın dört bir yanındaki okuyuculara dilediğiniz zaman ulaşın. Blogger 60 dilde ve pek çok ülkede kullanılabilir. Hareket halindeyken aklınıza bir fikir geldiğinde, hemen bulunduğunuz yerden telefonunuzu veya tabletinizi kullanarak yayın paylaşmak için Blogger Android uygulamasını kullanın.

Cevap

Geçen Mayıs ayında, biz bazı ifadeler eklendi blogunuzun görünümünü özelleştirmek ve hissetmek için daha kolay hale getirmek için bizim çiftleşmiş dili. Bu yeni ifadeler gelişmiş bloglama araçları zevk sizin kim ile popüler oldu, bu yüzden size daha fazla esneklik sunmak istedim.
Bugünden itibaren, biz yerine sadece bireysel durumlarda yerine, bütün veri setleri (düşünmek mesaj, yorum veya etiket) kuralları uygulamak için izin biz lambda ifadeleri aradığınız operatörler, yeni bir dizi sunuyoruz.
Diyelim ki, örneğin etiket "Çiçek," tüm mesajların bir çiçek görüntüsü eklemek istedim diyelim. lambda ifadeleri ile, sadece kümesindeki her madde almak ve her öğe sanki daha sonra değişken adına sevk edecektir bir değişken adı tanımlayın.

Cevap

Günümüzde, bilgi bizim parmaklarınızın ucunda ve biz herhangi bir cihazda her yerden erişebilirsiniz. Sadece birkaç musluklar bizim dikkatini çekmek için yarışan web sitelerinin tüm milyonlarca yukarı çekin. Kitlenizin daha önemli ya da daha zorlu olmamıştı ile blogcular için, ilgi çekici. Kazanan nişan stratejisine temelini yardımcı olmak için, AdSense ekibi oluşturulan Kitle Nişan AdSense Kılavuzu.
Araştırmalar gösteriyor bu onların ihtiyaçlarını karşılamak değilse akıllı telefon kullanıcılarının% 29'u hemen başka bir siteye ya da uygulamaya geçecektir.
Meşgul kitlenizi tutmaya yardımcı olmak için, ücretsiz kopyasını almak İzleyici Nişan AdSense Kılavuzu .

kılavuzda, öğreneceksiniz:
Markanız aşina hedef kitlenizi nasıl yardım edebilirsiniz?
En iyi uygulamalar kullanıcı yolculuklar tasarım
Hedef kitleniz ile rezonansa içerik geliştirmek için nasıl
Yolları tüketmek için içerik kolay hale getirmek için
Neden iyi kaynaklara atıfta bulunarak diğer sitelerle aşkı paylaşmak gerekir
Google AdSense ekibinin daha fazla güncellemeleri ilgileniyorsanız, bizi takip Google+ ve Twitter . Ne düşündüğünüzü duymak isteriz.
Jay Castro, AdSense Ekibi tarafından yayınlanmıştır.

Cevap